Usługi

Nasze UsługiPrzez lata działalności na rynku usług internetowych tworzy skuteczny zespół, wynikiem pracy którego najbardziej spełnia oczekiwania klienta. Projektanci stron internetowych, programiści zajmą się stopniowym tworzeniem twojej przyszłej strony internetowej. A SEO specjaliści zapewnią popularność twojej witryny, opracowując nieinwazyjne reklamy.


Główne etapy rozwoju

Projektowanie stron internetowych wymaga starannego rozważenia każdej części. Praca obejmuje:


Przygotowanie


Wypełniasz brief, razem ustalamy biznesowych projektu, badamy i analizujemy podobnych konkurencyjnych stron internetowych.
Dyskusja


W procesie biorą udział nie tylko projektanci, ale i manager, projekt przewodni. W tym czasie generowane są oryginalne pomysły, rozpatrywana struktura, kolorystyka, użyteczność i wiele innych.

Zatwierdzenie


Na tym etapie decyduje o tym, gdzie będą znajdować się podstawowe elementy strony, jak będą one wyglądać. Jest rozwijany wygodna, intuicyjna nawigacja. Wynik – jest kilka opcji projektowych.


Cele


Tutaj można ocenić, na ile zaktualizowany widok z zasobów internetu odpowiada korporacyjnego ducha firmy. W razie potrzeby dokonania zmiany.

Tu więcej

Priorytetem naszej działalności jest produkcja stron internetowych. Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, ile kosztuje strona internetowa. Cena jest różna w zależności od ilości pracy i skali projektu.
Twoja firma nie musi odstawać od konkurencji pod względem technicznym. Dlatego wszystkie nasze strony internetowe adaptywne i są w stanie z taką samą skutecznością rozwiązywania problemów biznesowych jak w stacjonarnych, jak i na urządzeniach mobilnych.
Wszystkie oferowane pakiety zawierają profesjonalny klucz administratora witryny z SEO-modułem, który pozwala na zarządzanie treścią strony internetowej i jej promocją na własną rękę.

Po Starcie

Musimy dokładnie zrozumieć, w każdym projekcie, żeby zrozumieć interesy klienta i maksymalnie spełnić oczekiwania. Ważne jest dla nas opinia naszych klientów.

Jesteśmy zainteresowani w sukcesie klienta. Cały nasz zespół pomaga klientom po złożeniu projektu. W procesie rozwoju firmy i strony internetowej każdy klient może zawsze zwrócić się do nas z każdym pytaniem. Mamy płatna pomoc techniczna serwisu, ale jeśli zmiany nie są zbyt pracochłonne jesteśmy gotowi pomagać zmienić je na miejscu za darmo.